акція "Привітай героя"

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники як ніколи потребують підтримки, уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і від дітей та молоді.

Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей», долучившись до акції «Привітай героя». Щоб кожен військовий відчув свято Миколая, Нового Року та Різдва Христового і не був обділений увагою, школярі виготовили для солдат сувеніри, обереги, малюнки, написали зворушливі листи, зібрали теплі речі, предмети першої необхідності та продукти харчування: варення, мед, цукерки, каву, печиво, чай тощо. Під час проведення благодійної акції вчительський колектив був вражений активністю, відвертістю дітей та дуже розчулений щирістю учнів, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України.

Напередодні новорічних свят, 18 грудня, лідери учнівського самоврядування школи-ліцею та гімназії проявили дитячу турботу та привітали подарунками першої необхідності поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні у Вінницькому військовому шпиталі.

29.12.2016 | Aдмін