«Казковий світ Діснея»

6 грудня до річниці дня народження відомого мультиплікатора Уолта Діснея  шкільними бібліотекарями було проведено  пізнавально-розважальний захід «Казковий світ Діснея»  у  4-А та 4-В класах.  Учні дізналися цікаві факти з життя і творчості Уолта Діснея, пройшлися вулицями найвідоміших парків-атракціонів Діснейлендів,  пригадали найвідоміші мультиплікаційні стрічки, створені імперією «The Walt Disney Company».  Також школярі приймали участь у казковій вікторині за відомими мультфільмами: пригадували та перелічували принцес Діснея, називали імена героїв за малюнком, визначали діснеєвських персонажів з-поміж інших, малювали  улюблених діснеєвських героїв.  Більшість  учнів отримали для домашнього читання казки з персонажами Уолта. Найактивніші учні отримали заохочувальні призи за старанне виконання домашнього завдання та гарні відповіді вікторини.

Бібліотекарі школи

16.12.2016 | Aдмін