Методичне об’єднання викладачів курсу «Сталий розвиток»

08 грудня  2016 року   на базі НВК «ЗОШ I-III ст. - ліцей» м. Жмеринки відбулося засідання методичного об’єднання викладачів курсу «Сталий розвиток».

На якому були присутні Бондар Т.В. - методист Жмеринського відділу управління освіти, вчителі шкіл міста в кількості – 14 чоловік:

- ЗОШ І-ІІІ ст.№1:  Скворцова О.В.;

- НВК «ЗОШ I-III ст. - ліцей»: Кочура О.В., Саветіна Т.В., Вахновська Л.Л., Бабчук О.П., Богданюк О.В., Висідалко О.В., Рижук О.О.,      Дудник Р.А., Демчишина І.В.;

- ЗОШ І-ІІІ ст.№4 :  Якимовська А.А.- голова методичного об’єднання викладачів курсу «Сталий розвиток», Миронюк Л.О.;

- ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6 :  Власенко І.В.

Вчителі мали змогу ознайомитися з теоретичним модулем. Саветіна Т.В.– заступник директора з НВР початкової школи  НВК «ЗОШ I-III ст. - ліцей», розкрила методичну і практичні сторони викладання  «Курсу «Уроки для стійкого розвитку» в початковій школі», проблеми, які виникають при викладанні предмета та шляхи їх вирішення.

Якимовська А.А. - голова методичного об’єднання викладачів курсу «Сталий розвиток» проаналізувала роботу творчої групи вчителів міста «Освіта для сталого розвитку»

Під час практичного модуля присутні мали змогу побувати і обговорити і відкритий урок з теми «Збережімо зелені легені планети» в 4-Б класі. На якому Вахновська  Л.Л. - голова МК вчителів початкових класів  НВК «ЗОШ I-III ст. – ліцей» показала високу професійну майстерність.

Присутні переглянули відеоролики: «Збережемо енергію»,  «Екологічна казка».

Методист Жмеринського відділу управління освіти Бондар Т.В. підвела підсумок семінару та  наголосила, що нагальною потребою століття є формування такого способу життя, який склав би основу довготривалого ощадливого розвитку людства. Вивчення цього курсу у загальноосвітніх закладах нині є необхідністю, бо змінити ситуацію на краще і захистити світ від неминучої катастрофи має шанс підростаюче покоління, становлення свідомості якого відбувається зараз. Подякувала організаторам за змістовну і плідну роботу.

Голова МК вчителів початкових класів

Любов Леонідівна Вахновська