Новини


Геннадій Дмитрович Кузір – переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»Найвищим рівнем педагогічної діяльності є педагогічна майстерність, яка ґрунтується на високому фаховому рівні педагога, його загальній культурі та педагогічному досвіді. Розкрити талановитого вчителя, дати йому можливості для розвитку творчості, сприяти творчим педагогічним пошукам  завдання Всеукраїнського конкурсу «Учитель року2017». Учасником якого у номінації «Інформатика» став учитель НВК «ЗОШ І–ІІІ ст.-ліцей» Геннадій Дмитрович Кузір.

Під час конкурсу він проявив свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки на таких етапах: майстер-клас, презентація досвіду роботи, тестування з педагогіки та психології, проведення конкурсного уроку у 7–А класі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» з наступним його самоаналізом. Проведення майстер-класу продемонструвало розуміння вчителем нових ідей, теорій, показало відповідність вибраної ним теми вимогам шкільної програми і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу.

За підсумками пройдених етапів серед вчителів інформатики міста перемогу здобув  Геннадій Дмитрович Кузір, заявивши про себе як про фахово компетентну, творчу особистість.

Директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Оксана Володимирівна розповіла, що Геннадій Дмитрович користується винятковим авторитетом у колективі: «Він надзвичайно освічений і творчий, відповідальний та відданий своїй справі. За 5 років роботи в ліцеї його вихованці 40 разів ставали переможцями міський олімпіад та 4 рази – обласних. Діти з великим захопленням відвідують його уроки та працюють додатково. Він постійно модернізує кабінет інформатики, власноруч виготовляє наочні матеріали і стенди. Загалом це дуже творча та чуйна людина».

Геннадію Дмитровичу, педагогічний колектив вітає Вас з перемогою та бажає успіхів на обласному і Всеукраїнському конкурсі. Нехай не згасає, а ще яскравіше палає вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, будьте завжди вірним великому імені Учитель.12.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад