Вибір професії - важливий крок в майбутнє

Одне з найважливіших рішень, які приймаються людиною в її житті – це вибір майбутньої професії. Щорічно у школах проходять зустрічі із представниками різних навчальних закладів, які знайомлять та запрошують випускників 9-х та 11-х класів на навчання.

09 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» відбулась зустріч викладачів історичного факультету ДоНУ ім. Василя Стуса із одинадцятикласниками школи-ліцей.

Темірова Надія Романівна (доктор історичних наук, професор), Мартинчук Інна Романівна (кандидат історичних наук, доцент) та Отземко Олена Вікторівна (кандидат історичних наук, доцент) ознайомили детально старшокласників з діяльністю закладу та культурно-просвітницьким життям молоді, що навчається в університеті.

У ході жвавої дискусії викладачі історичного дали ґрунтовні відповіді на кожне запитання учнів.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно.

11.12.2016 | Aдмін