Hour of Code

З 05 по 09 грудня у нашій школі та по всьому світу пройшла «Година Коду» - щорічна глобальна ініціатива, метою якої є промоція програмування серед дітей.

Глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, українські зірки, такі як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші. До акції долучились адміністрація нашої школи разом із вчителями початкових класів, бібліотекарі, соціальний педагог, психолог, педагог-організатор та учні 6, 7, 8 класів.

Кожен учасник відчув себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями учні та вчителі за одну годину вчились писати код, відразу бачили результат своєї роботи і пишались зробленим. По завершенню гри усі отримали іменовані сертифікати.

09.12.2016 | Aдмін