Олімпійський урок для школярів ліцею

В рамках проведення Всеукраїнського проекту #OlympicLab 22 листопада в спортивній залі ліцею пройшов «Олімпійський урок», організаторами якого було відділення НОК України у Вінницькій області. На спортивне дійство завітали: Павло Хникін голова обласного відділення НОКу, дворазовий срібний олімпійський призер з плавання; Тетяна Шмаль відповідальний секретар відділення НОК України; учасники Олімпіад з легкої атлетики Олена Колісниченко і Михайло Книш; Ірина Миколаївна Добжанська – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Жмеринки; В’ячеслав Олексійович Малюшицький – головний спеціаліст з питань спорту та адміністрація школи.

На зустріч зі славетними олімпійцями були запрошені учні 5–8-х класів.

Павло Хникін привітав учнів і вручив подарунок від відділення НОКУ Михайлу Книшу, якому в цей день виповнилося 33 роки. Тетяна Шмаль була ведучою заходу і дала основні теоретичні поради. Михайло Книш провів ментальне тренування і проект «Eat Start» («Їж розумно»). Знаний тренер і олімпієць розповів, як залишатися здоровим і красивим без спеціальних дієт. Адже стан нашого організму, імунітет, настрій і зовнішній вигляд багато в чому залежить від того, що ми їмо.

Олена Колесниченко разом з дітьми провели флеш-моб зарядку, яку вона зазвичай виконує в тренувальному режимі. Ці нескладні, але дуже корисні вправи під музичний супровід сподобалися юним фізкультурникам.

За активну участь у заході усі учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України, а бажаючі мали можливість отримати автографи та фото на згадку.

24.11.2016 | Aдмін