.

Горів майдан мільйонами вогнів,

Запал принісши у серця людей.

Ми разом. Поруч. Ти тут не один.

З тобою поруч тисячі плечей...

День Гідності та Свободи в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в країні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом  Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

З метою відзначення даного свята учні школи підготували тематичний інформаційний куточок, а бібліотекарі Катерина Анатоліївна Кузір та Галина Володимирівна Пікуль провели інформаційні хвилинки у 10-х класах, під час яких учні більш детально могли ознайомитись із причинами та наслідками його виникнення та за такий короткий час прожити цілу історичну епоху.

Катерина Анатоліївна згадала про тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього країни. Серед них були і наші земляки: Валерій Брезденюк та Леонід Полянський.

На завершення інформаційної хвилинки усі присутні вшанували наших героїв хвилиною мовчання та запалили свічку пам'яті.

Тож нехай на нашій благословенній землі завжди панують мир, спокій та добро!

21.11.2016 | Aдмін