Руслан Коновалов здобув III премію у конкурсі «Vin Venti»!

В обласному відкритому конкурсі духової музики «Vin Venti» змагалося кілька десятків конкурсантів з усієї України у номінаціях «Мідні духові інструменти» та «Дерев’яні духові інструменти» у трьох вікових категоріях. Жмеринську дитячу музичну школу представляли вихованці Олександра Мацери – Руслан Коновалов, Олексій Печенюк та учениця Олександра Вусика – Тетяна Штурмаревич. У номінації «Мідні духові інструменти» в молодшій віковій групі Руслан Коновалов здобув III премію Відкритого конкурсу та грошову премію 300 гривень. Змагання стали великим незабутнім святом для усіх молодих талантів! Вони познайомились з видатними музикантами, надихнулись від спілкування з майстрами під час майстер-класів, отримали нові знання та безцінний досвід. Пишаємося талановитими учнями та бажаємо подальших успіхів на великій сцені.

Жмеринська газета

21.11.2016 | Aдмін