16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

В рамках акції «16 днів проти насильства» учні 10 – Ал класу взяли участь у тренінгу «Запобігання торгівлі людьми», який провела методист центру позашкільної роботи м. Жмеринки Наталя Ткаченко.

З метою висвітлення соціального аналізу причин та наслідків торгівлі людьми, формування у школярів навичок обережної поведінки та вміння захищати власну гідність основною темою тренінгу стала первентивна робота протидії людьми та експлуатації і жорсткого поводження з дітьми.

Під час проведення тренінгу було використано різні форми та медоди роботи, проведено такі вправи: «Правила», «Моє ім’я», «Знайомство», «Що трапилось», «Побудуй будинок» тощо. Розбираючи ситуації учні дійсно розуміли, що проблема торгівлі людьми є не тільки економічною або соціальною, а це – насамперед злочин. За кожним злочином неминуче випливає покарання і ті, хто задіяні в ланцюзі торгівлі людьми, повинні це знати.

21.11.2016 | Aдмін