Новини

Софія Сметана та Лев Тарапата - призери Кубку з кікбоксингу WAKO у розряді Лоу-кік

5 листопада у м.Вінниця відбувся відкритий Кубок з кікбоксингу WAKO, у розряді Лоу-кік. У змаганнях взяли участь спортсмени Вінниці, Могилів-Подільського, Калинівки, Немирова та Жмеринки. Протягом усього дня учасники змагань демонстрували власні уміння та сили. В результаті спортсмени Жмеринської Федерації змішаних єдиноборств вибороли Кубок за перше командне місце! Скарбничка здобутків спортсменів рідного міста поповнилася новими 17-ма медалями: 9 золотих, 6 срібних та 2 бронзових. Перші місця вибороли: Софія Сметана та Лев Тарапата, Назар Гайдамашко, Назар Радзієвський, Віталій Артимович, Дмитро Нікітчинко, Ігор Заїчко, Ольга Колодій та Ілля Олійник.

Кращими спортсменами визнано: Софію Сметану (СК «Прайд», м. Жмеринка) та Володимира Воронкова (СК «Нокаут», м. Вінниця), які отримали від організаторів Кубки.

джерело: Жмеринська газета

Софія та Лев, школа-ліцей пишається вашими досягненнями та бажає нових успіхів та перемог!