ЩЕ ДОВГО В ПАМ'ЯТІ БОЛІТИМЕ ВІЙНА...

В рамках проведення тижня патріотичного виховання, присвяченого річниці визволення України  від нацистських загарбників, у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» було проведено такі  тематичні години: «Пам'ять – нескінчена книга», «Імена, які стали легендою»,  «Треба жити і пам’ятати»,  «Хай вічно горить вогонь пам’яті».

З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого 28 жовтня вчитель історії  Кочура Оксана Володимирівна разом з учнями 8-Бл класу провели урок мужності до Дня визволення України від нацистських загарбників.

Протягом тижня учасники гуртка «Юні слідопити» для школярів 3 – 6 класів провели захоплюючу та цікаву екскурсію  біля куточку  Бойової слави.

Учні 5–6 класів мали можливість відвідати міський історичний музей, а учні 5 – А та 6 – Б класів, продорожуючи по визначних місцях м. Києва, завітали до музею Великої Вітчизняної війни.

Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління, але настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того часу, але не зітреться пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку й бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо й горе на нашу українську землю. І від нас усіх залежить, щоб це залишилося у пам’яті наступних поколінь.

Уклонімося ж тим, хто поліг у бою… Хто покрив рідну землю собою.

16.11.2016 | Aдмін