Мова рідна, рідне слово…

День української писемності та мови

9 листопада 2016 року,  по всій Україні пройшла унікальна акція присвячена до Дня української писемності та мови, до якої приєднались як вчителі, так і учні нашої школи. Кожен бажаючий мав змогу  долучитись до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цю акцію ще у 2000 році започаткувала Національна радіокомпанія України. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Ось   як   поділились   своїми   враженнями   учні  10 – Ал  та  10  –  Бл   класів   після   написання  диктанту   «Україна   на  зламі тисячоліть»:

–  Мені  дуже  сподобався  диктант.  Це допомогло дізнатися про мій рівень знань. Загальне враження чудове. Рада, що взяла участь у ньому;

– Мої враження позитивні, адже цей диктант допоможе перевірити рівень знань з української мови та зробити висновки з рівня грамотності;

– Диктант видався досить цікавим та продуманим. Я із однокласниками отримали велике задоволення;

– Мав можливість перевірити свою грамотність. Долучився до святкування Дня української писемності.

В рамках тижня «Мова рідна, рідне слово…», 10 листопада пройшов І шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української    мови     ім.    П.   Яцика.    У    конкурсі    взяли участь учні 3–11-х класів. Переможці шкільного етапу виборюватимуть призові місця під час проведення міського конкурсу, який відбудеться 19 листопада на базі нашої школи.

Бажаємо кожному прийти до перемоги!

Удосконалюйте свої знання з рідної мови, спілкуйтеся українською з усіма, хто тільки її розуміє, для утвердження самих себе, своєї державності.

10.11.2016 | Aдмін