Фестиваль «ПозитиFFest Paravoz»

6 листопада у Жмеринці пройшов  масштабний фестиваль «ПозитиFFest Paravoz», до якого долучилась і наша школа-ліцей. До участі у  фестивалі всі поставились відповідально. Кожен клас мав можливість стати дизайнером по оформленню парасольок. Ось і результат:   у конкурсі «Креативні парасольки» здобули перемогу  учні 10-Ал класу (ідея: Степанківського Владислава, виконавці: Козак Наталія, Сергієв Михайло, Степанківський Владислав і Ткачук Світлана).

В осінньому марафоні з парасольками вибороли призові місця такі учні: Степанківський Владислав  (10–Ал кл.) – І місце, Крижевич Альона (9 – Вл кл.)  – ІІ місце та Стрельбицька Тетяна (10 – Ал кл.) – ІІІ місце.

У рамках фестивалю досить цікаво та захоплююче пройшла  квест-гра «Знайди 13-й  стілець», яка була побудована на використанні пошукових та логічних завдань, що ґрунтувались на історії, культурі та традиціях м. Жмеринки, а також питаннях із популярного роману Ільфа і Петрова «12 стільців». Серед семи команд  у пошуках «13-го стільця», відгадавши інтерактивні завдання квесту, команда «Шанхайські барси» (Цюзь Алла –капітан команди, Тарапата Костянтин, Дворянчиков Марк, Трайтека Нікіта, Кобець Олександра, Дегтярьов Віталій) здобула перемогу та отримала приємні подарунки від організаторів!

Ми щиро вдячні за організацію такого масштабного, позитивного, цікавого, захоплюючого та пізнавального фестивалю «ПозитиFFest Paravoz»!

09.11.2016 | Aдмін