Helloween у школі-ліцей

В ніч з 31-го жовтня на 1 листопада в багатьох країнах світу відзначають свято Хеллоувін.

Це  сучасне свято походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих».

Під час святкування Хеллоувіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук,  розігрування, розповідання моторошних оповідок.

Хеллоувін – різностороннє, містичне і, звичайно ж позитивне свято.  «Як так позитивне?» - запитаєте ви… Адже для людини Хеллоувін – це дійство, пов’язане з чимось моторошним. Проте, насправді, існує безліч легенд щодо походження цього свята, в тому числі і позитивних.

Ось і в нашій школі-ліцей  вирішили долучитися до святкування цього дійства. Школярі сумлінно готувалися до свята. Вони підготували стінгазети, декорації та традиційні символи Хеллоувіна – гарбузи-ліхтарики. Учні відповідали на тематичні питання, підготовлені старшокласниками, за що отримували солодкі призи.

Організаторами свята були вчителі англійської мови: Родіна А.П., Кириловська Л.О., Дубровська Л.С, Висоцька А.А., Кириченко О.Ф., Довгань І.О., учні 10-Ал класу (Майданюк Юлія, Ткачук Світлана, Козак Наталія, Адамус Ольга, Роскошенко Анна, Сергієв Михайло, Степанківськийй Владислав, Королюк Наталія, Тарапата Єлизавета), 10-Бл класу (Мельник Тетяна, Стасишина Наталія, Ільчишина Анастасія, Мельник Владислав, Бондар Олексій, Петуліс Олександр) учні 8-Ал класу (Цюзь Алла, Пізнюр Катерина, Подзігун Діана, Грубська Дарія та Хохлов Юрій), 8-Бл класу (Попеско Аміна та Юдінова Дар’я), учениця 8-В класу Подолинна Валентина та учні 5-А класу.

01.11.2016 | Aдмін