ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

З метою залучення учнівської молоді до практичної діяльності в галузі енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів, популяризації ефективного використання та збереження енергії протягом жовтня у ліцеї  було проведено такі шкільні заходи:

конкурс малюнків до тижня сталої енергії

-  конкурси на кращу соціальну рекламу з енергозбереження;

-  конкурси по збору використаних батарейок;

- години спілкування: «Заощаджуй у школі та вдома» (1–4 кл.),

«Збережемо енергію разом» (5–7 класи);

- презентації    «Збереження    енергії   –   справа    кожного громадянина»      (8–11 кл.).

На підсумковій конференції у Центрі позашкільної роботи м. Жмеринки була представлена виставка кращих малюнків юних художників, переможцями якої стали Бабчук Каріна (4-В клас) та Богданюк Яна (4-Б клас). Учениці нагороджені дипломами та подарунками від Жмеринської міської ради. Під час конференції було продемонстровано відеоролик соціальної реклами з енергозбереження, який був відзначений дипломом від Жмеринської міської ради. Крім того, ми долучилися до вкрай необхідної акції та розмістили у приміщенні нашої школи ємність для збору відпрацьованих батарейок. Учнями нашої школи вдалось зібрати 48 кг відпрацьованих батарейок, що  дозволить знизити рівень забруднення нашого міста.

Пам’ятаймо! Кожен з нас щодня власними вчинками визначає у якому світі і у якому суспільстві житимемо далі!

28.10.2016 | Aдмін