Екскурсія до пожежної частини №48 м. Жмеринки

У рамках проведення Місячника Цивільного Захисту учні 1–А, 1Б та 1–В класів разом із класними керівниками  Дуднік Р.А., Демчишиною І.В. та Стасишиною І.В. відвідали пожежну частину №48 м. Жмеринки. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Інспектор відділення з організації запобігання надзвичайним ситуаціям лейтенант служби цивільного захисту Войцех М.В. розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі лейтенант Войцех М.В. звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Екскурсія була цікавою, захоплюючою та пізнавальною як для батьків, так і для першокласників! Навіть дівчатка мріють стати рятувальниками!

06.10.2016 | Aдмін