Спорт єднає усіх!

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишаться  спорт. Адже спорт – це одне з найцікавіших захоплень, тому кожного року, у другу суботу вересня, наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність.

«Щасливі українські діти – здорові, сильні, мужні й спритні» - під таким гаслом в нашій школі пройшов тиждень фізичної культури і спорту.

Щоб залучити до участі у тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів. Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, педагога-організатора, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту, взаємовиручки і підтримки.

На завершення «спортивного тижня» було проведено загальношкільну лінійку під гаслом «Спорт єднає усіх»!

Привітати спортсменів зі святом до навчального закладу завітали: Юрій Хлібойко – майстер спорту України, старший тренер відділення греко-римської боротьби Жмеринської ДСШ;  Євген Задачин – майстер спорту Міжнародного класу, 11-разовий чемпіон України, чемпіон з греко-римської боротьби, тренер Жмеринської ДСШ; Павло Машкевич – майстер спорту України, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України Всеукраїниських та Міжнародних турнірів, тренер Жмеринської ДСШ.

Традиційно, під гучні оплески уся шкільна родина зустріла кращих спортсменів, які займаються у спортивних секціях з футболу, баскетболу, волейболу, кікбоксингу та грекоримській боротьбі, юних гімнасток, а також переможців та призерів міських та обласних змагань з шахів. На високому рівні учнями школи було представлено: майстер-клас з греко-римської боротьби, баскетболу, хореографічна постановка від юних та прекрасних гімнасток школи та спортивний танок від учениць 6-А класу.

На завершення лінійки було нагороджено грамотами за зайняті призові місця у змаганнях з баскетболу серед учнів 9 – 11 класів; з волейболу серед учнів 7 – 8-х класів та у спортивному змаганні «Веселі старти» серед учнів 4 – 6 класів.

Школярі цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі та спритні діти.

З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури Мейко В.І., Лихолату В.А., Панфілову С.М. та Крикуну С.О.  тільки перемог – як на спортивних майданчиках школи, так і за їх межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!

12.09.2016 | Aдмін