Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Олегу Пугачову

Сьогодні у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-ліцей проведено мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки Олегу Валентиновичу Пугачову – учаснику АТО, який загинув 20 квітня 2015 року під час мінометного обстрілу с. Піски Донецької області, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

У церемонії увічнення пам’яті героя взяли участь бойові побратими та рідні загиблого,  міський голова Анатолій Кушнір, депутати Жмеринської міської ради, начальник Управління освіти Світлана Сьомаш,  адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи.

Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – нaш святий oбoв’язoк. Жмеринчанин,  учень нашої школи Олег Пугачов, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній   землі. Кiлькa   рoкiв   тoму   ще   нiхтo   не    мiг   нaвiть  пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoму вшaновуючи пам'ять герoїв, ми не зaбудемо прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo держaви!

Хвилиною мовчання присутні мітингу вшанували пам’ять Олега і тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність України, відстоюючи права і свободу людини та  європейське майбутнє. Закінчилась лінійка урочистим покладанням квітів.

Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок Олега Пугачова, а пам'ять про героя України на завжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять Герою!

01.09.2016 | Aдмін