Новини


.     Щиро   вітаємо   вас   зі  справжнім  святом - Днем Незалежності України, державним святом, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, як самостійної повноцінної держави з 1991 року.

   Наша країна пройшла недовгий, але тернистий шлях самостійності - він не закінчився і сьогодні... На жаль, не розправила вільно крила, не розквітла зрошеним першоцвітом, а нині - умита материнськими слізьми, розятрена чужими боєприпасами... Та ми повинні вірити Їй! Навіть не словам чиновників, не новинам газет чи телевізорів, а Їй - такій щедрій на безкраї поля, солодкій золотими медами, рідній у глибоких водах Дніпра, заквітчаній чорнобривцями, маками, волошками й калиною, умитій свіжою споришевою росою... І тільки тоді ми будемо непереможні!


     Від щирого  серця бажаємо вам злагоди у ваших домівках, родинного щастя, добробуту, тепла й радості, любові й миру. І нехай усі ваші мрії стануть досяжними та здійсненними. Зі святом!24.08.2016 | Aдмін

Вернутись назад