Новини


Міський семінар вчителів іноземної мови      17  травня   2016   року   на  базі  НВК  «ЗОШ  I-IIIст.-ліцей» відбувся міський семінар вчителів іноземної мови за темою «Організація навчально-виховного процесу з англійської мови у 4 класі та його відповідність загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти».
   Семінар відкрила методист управління освіти Мазур Ірина Миколаївна. З планом засідання міського семінару ознайомила присутніх голова методичної комісії вчителів іноземної мови Кириловська Лариса Олександрівна. Директор ліцею Кочура Оксана Володимирівна привітала учасників семінару, побажала активної роботи, гарних вражень. З експрес-інформацією  на тему семінару виступила вчитель іноземної мови Довгань Ірина Олександрівна . Кириченко Ольга Федорівна ознайомила присутніх з використанням сучасних підходів до вивчення іноземної мови та їх відповідність загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти. Вчитель іноземної мови Висоцька Анастасія Андріївна розповіла про основні аспекти організації дитячого мовного табору та провела майстер-клас з учасниками семінару, під час якого вчитель у ігровій формі продемонструвала різні форми роботи.
   Гарним  завершенням  семінару  стало  відкрите  засідання євроклубу за темою: «Подорожуємо країнами Європи», який підготували вчителі англійської мови Родіна Анжела Петрівна, Кириловська Лариса Олександрівна та Дубровська Людмила Станіславівна. Під час засідання усі учасники семінару здійснили захоплюючу заочну подорож країнами Євросоюзу.
   По закінченню семінару відбулося активне обговорення, усі учасники поділилися своїми враженнями.
 
Вчитель англійської мови
НВК «ЗОШ I-III ст.-ліцей»
Анастасія Висоцька
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


19.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад