Панорама освітніх інновацій

12 травня  на  базі  Вінницької  академії  неперервної  освіти відбулась Панорама освітніх інновацій – презентація підсумків та стану дослідно-експерементальної роботи та інноваційної діяльності.

Узаході брали участь більше 200 освітян області та обдарована учнівська молодь. На Панораму нагороджень було запрошено ученицю 9-А(л) класу Адамус Ольгу Юріївну, яка стала переможцем І та учасницею ІІ етапу   ІХ Міжнародного конкурсу з українознавства та переможцем обласного літературно-краєзнавчого  конкурсу «Золота спадщина Поділля», а також - учителя  української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Крикун Катерину Олександрівну (наукового керівника дослідницької роботи).

У межах Панорами працівники АНО в різних номінаціях нагороджували учасників дипломами, грамотами, подарунками відповідно до наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
     Учасники конкурсу мали можливість взяти участь в майстер-класах з виготовлення народних іграшок, учнів почастували «філіжанкою патріотичного чаю».

17.05.2016 | Aдмін