.

Напередодні свята світлого Воскресіння Христового — Великодня, у школі-ліцей було проведено акцію «Великодній кошик бійцю АТО». Школярі поділилися Пасхальною радістю та подарували нашим військовим частинку тепла своїх сердець – символічні листівки, малюнки, обереги, виготовлені власноруч, та листи з доброзичливими Великодніми вітаннями; було зібрано продукти харчування, побутову хімію та засоби гігієни. Все це представники християнського волонтерського центру ОЦХВЄ предали бійцям АТО в гарячі точки Мар’янки, Волоновахи, Мирного та Широкіне.
    Під час проведення благодійної акції вчительський колектив був вражений активністю та щирістю учнів, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України.

12.05.2016 | Aдмін