День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» проведено  День цивільного захисту.
   Учні  та  педагогічний  колектив  школи  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
   Ранковим   відкриттям   «Дня   цивільного  захисту» стало проведення загальношкільної радіо лінійки.
   На  першому   уроці  у  цікавій  та  змістовній формі класні керівники провели такі тематичні години: «Цивільний захист при надзвичайних ситуаціях» для учнів 1–4 класів, «Виявлення підозрілих осіб або предметів. Дії при виникненні загрози терористичного акту» для учнів 5–11 класів.
   Протягом дня учні 3–4-х та 9-х класів переглянули навчальні фільми про аварію на ЧАЕС; учні 1-х класів взяли участь у сюжетно-рольовій грі з основ здоров’я та безпеки життя «Ми – уважні пасажири» та переглянули мультфільми «Уроки тітоньки Сови».
   В спортивній залі школи-ліцею пройшли змагання з волейболу серед учнів 6-х класів, з баскетболу серед учнів 8-х класів та військово-спортивні змагання серед учнів 11-х класів.
   Медичний   працівник   Молдован  Т.В.   та   вчитель    основ здоров’я Пугач Т.В. ознайомили дітей про надання першої медичної допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях.
   В актовій залі для учнів 7 – 8 класів завідувач НКП ЦЗ та БЖД м. Жмеринки Осаулов О.П. провів заняття-тренінг «Як правильно діяти при виявленні підозрілих осіб або предметів».
   Завершальним етапом стала навчальна евакуація школи, у якій як учні, так і вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку з ЦЗ населення на випадок надзвичайних ситуацій.
   День  цивільного  захисту  під  гаслом  «Увага!   Виявлено підозрілий предмет!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання завджди знадобляться.

28.04.2016 | Aдмін