Екологічна просвіта в дії

Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. З цією метою, 20 квітня 2016 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» було проведене Відкрите засідання ГО УС «Асоціації юних жмеринчан» за темою «Формування сучасного світогляду молоді щодо цілісної суперсистеми “Суспільство – Природа” як діяльна участь кожної особистості в розвитку екологічної освіти міста». На заході були присутні Кісілюк Т.Ф. – методист управління освіти, депутат Жмеринської міської ради, Мельник Р.В. – методист Центру позашкільної роботи, Шевченко Т.М. – керівник ГО УС «АЮЖ», А. Кузнєцова – голова «Асоціації юних жмеринчан» та лідери шкіл міста.
   Під час заходу висвітлювались питання значення та ролі екологічної освіти, виховання та культури учнівської молоді міста в сучасних умовах.
    Лідери Творчої ініціативної ради НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» підготували та провели такі теоретичні і практичні форми роботи з учнівською молоддю міста: міні-лекцію «Поняття суперсистема Природа – Суспільство»; інформаційний меседж «Портрет міста Жмеринки»; інтерактивну вправу «Жмеринка – моє місто»; гру-вікторину «Екологічний ерудиціон». Присутні на заході переглянули виступ  шкільної екологічної агітбригади «Екосвіт», які посіли ІІ місце серед екоколективів області. На завершення засідання лідери учнівського самоврядування школи-ліцей презентували усім школярам  та гостям свята виставку робіт учнів 3-В класу (класовод Висідалко О.В.) та подарували сувеніри, виготовлені власними руками з вторинної сировини  в рамках акції «Сміття на служіння мистецтву». У проекті рішення засідання на наступний навчальний рік було визначено пріоритетне завдання екологічної освіти молоді, пропагування природоохоронного руху, участь в акції «Європейські норми сортування сміття» та посилення уваги молоді щодо покращення благоустрою міста.

педагог-організатор
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»
Анна Володимирівна Ясинська

26.04.2016 | Aдмін