Тато, мама, я – спортивна сім’я

Під таким гаслом 15 квітня у спортивній залі школи-ліцею  родини учнів 3 -х класів стали учасниками  веселого  свята, яке показало справжній приклад єднання та взаєморозуміння між батьками, учнями та учителями. Захід, підготовлений класоводом 3 – Б класу Вахновською Л.Л. та учителем фізкультури Сергієм Панфіловим, поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, став захоплюючим як  для дітей, так і для дорослих, адже за щоденними клопотами батькам не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною шкільною родиною.

Кожен клас представив команду у складі 6 чоловік: від 3-А класу команда «Кульбабки»- сім’я  Лисакових – Андрій Іванович, Елизавета Віталіївна та син Олександр, сім’я Нартовських – Олена Анатоліївна, сини Іван та Сергій; від 3-Б класу команда «Потрійна сила» -  сім’я Альохіних- Євгеній Геннадійович,Тетяна Володимирівна та син Назар, сім’я Нагорних – Михайло Миколайович, Таїсія Василівна та донька Марина; від 3-В класу команда «Міцні горішки» - сім’я Зозульових – Сергій Олександрович, Валентина Михайлівна та донька Яна, сім’я Нагорних – Денис Володимирович, Наталя Сергіївна та донька Валерія.

Після пояснення простих правил учасники «кинулися в бій». На їхньому шляху трапились такі оригінальні конкурси:«Генеральне прибирання», «До магазину», «Стрибки у мішку», «Хокеїсти», «Форд Буаяр», «Живий стрілець», «Боулінг», «Велика естафета» тощо. Тож доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, тренувати координацію рухів, влучно кидати м’яча. А щоб родини мали можливість трішечки перепочити,  для них були підготовлені цікаві сюрпризи від Лізи Кириловської (3 – Б кл) – «Гімнастичний етюд», Каріни Міхалевської та Анатолія Бондарчука (3 – Б кл) – «Сучасний танок», а також від вболівальників 3 – А класу, які підготували запальний спортивний танок.

Варто зазначити, що кожна сім’я намагалась вибороти лідерство у конкурсах. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повертатися в дитинство.

Отже, за підсумками змагань І місце виборола команда 3 – Б класу «Потрійна сила», ІІ місце посіла команда 3 – В класу «Міцні горішки», ІІІ місце — команда 3 – А класу «Кульбабки». Переможців відзначили грамотами та солодкими призами.

Бажаємо  усім  не  розгубити   спортивний   запал,   що   так згуртовує родину й сприяє  розвитку  здорової дитини, а, отже, і здорової нації!

17.04.2016 | Aдмін