Виставка "Їстівне каміння"

30 березня в нашій школі проходила незвичайна виставка «Їстівне каміння». На виставці були зібрані гірські породи та мінерали зі всього світу: яскраві кристали аметиста, кварц, іскристо-золотистий амфіболіт, схожий на дивовижний плід, що розламався та безліч інших мінералів! Найцікавішим було побачити скам’янілий шашлик, кам’яну тушковану свинину, скельні сухофрукти, соковитий бекон і навіть наше українське сало! На такі блюда дуже приємно дивитися, проте спроба скуштувати неймовірно красиву їжу – могло б коштувати декількох зубів. Також учням було представлено зуб та кіготь мамонта та акули, скам’янілу кору дерева, колекцію різнокольорового піску тощо.
   З розповіді екскурсовода діти дізналися, що камені, які нагадують продукти харчування, - вважаються особливо цінними та дорогими. Шукачам потрібно багато часу та удачі, щоб знайти незвичайні камені з сердоліку, абонефриту, які виглядають так апетитно. Здається, що це практично не можливо, проте досвідчені колекціонери-шукачі довели, що це цілком можливо.
   Школярі отримали багато цікавої інформації та вражень від такої «смачної» виставки із каміння.

07.04.2016 | Aдмін