Ми хочемо змінити цей світ на краще!

23-24 березня 2016 року в місті Вінниця на базі обласної станції юних натуралістів (ОСЮН) відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти  «Земля – наш спільний дім». На 2016 рік Національний еколого-натуралістичний центр визначив тему заходу: «Висвітлення проблеми збереження та раціонального використання земельних ресурсів України». Обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти проводився з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі.
   До участі в заході були запрошені колективи екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Місто Жмеринку на фестивалі представляла екологічна агітбригада «Екосвіт» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» у складі: Ткаченко Аліна (7-В клас), Полякова Аміна, Демчукова Катерина, Стасюк Альона (8-В-л клас), Стрельбицька Тетяна (9-А-л клас), Ільчишена Анастасія, Стасишена Наталія (9-В-л клас).
   Змістовно, творчо та креативно було прозвітовано про роботу колективу з екологічної просвіти, адже агітбригада школи-ліцей «Екосвіт» працює за девізом «Ми хочемо змінити цей світ на краще!», тому пропагує небайдуже ставлення до природи, бере активну участь у благоустрої та покращенні стану озеленення школи та міста, є учасником трудових акцій та операцій, веде просвітницьку діяльність серед своїх однолітків та молодших школярів, організовує цікаві екологічні свята та вікторини, бере участь у екологічних конкурсах та фестивалях.
   За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівський колектив екологічної просвіти «Екосвіт» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» посів ІІ місце серед агітбригад загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

Адміністрація школи, педагогічний
та учнівський колективи
щиро вітають юних екологів з перемогою!!!

педагог-організатор
Анна Володимирівна Ясинська