Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2016

Наша школа уже впродовж кількох років є  активним учасником Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Грали ми у «Соняшник» і цього року: як тільки оргкомітет гри надіслав на адресу школи запрошення до участі, ми одразу повідомили учнів, організували збір оргвнеску. Всього 56 учнів нашої школи (34 учні молодших класів і 22 середніх і старших) виявили бажання цьогоріч взяти участь у грі: частина з них – це ті, хто уже неодноразово грають і стали добрими друзями «Соняшника», інші – приєднуються, адже організатори готують для них цікаві, змістовні завдання та яскраві свідоцтва про участь або дипломи за перемогу, а також подарунки – чому ж не спробувати свої сили у знаннях з української мови, літератури, мистецтва, культури, природознавства, країнознавства  рідної України!  Отож, оголошення: «3 березня граємо у «Соняшник»!»   було заздалегідь розміщено  на стенді шкільної прес – служби, й індивідуальні запрошення такого змісту отримав кожен із зареєстрованих учасників, як тільки координатор гри у школі  отримав від організаторів необхідні матеріали.
   У призначений день і час гравці зібрались випробувати себе в українознавчих завданнях. Після імпровіз-вступу із привітаннями і фотосесією учасники приступили до виконання завдань, на що, за умовами гри, відводилося 90 хвилин.

вчитель української мови та літератури
Олена Миколаївна Рубан

04.04.2016 | Aдмін