Новини


Чарівна ПодоляночкаВесна чарівниця, немов би цариця.
По світу іде, красу нам несе.
 
   Чи не правда, чудова пора року весна? Все прокидається, народжується, радіє. Природа ніби зачаровує нас своєю красою. Квітковий розмай, зелень трав, чарівність звуків! Весну зустрічали радісно і пишно, з піснями, танцями та іграми.
   Так, і в нашому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» 9 березня відбувся конкурс «Чарівна Подоляночка» серед учениць 5-6 класів: 5-А – Струкевич Анастасія, 5-Б – Шевчук Валерія, 5-В – Корж Дар’я, 6-А – Гранчак Єлизавета, 6-Б – Здищук Єлізавета. Свято перетворилося на справжній феєрверк краси та ніжності.
 У низці конкурсів: «Візитка», «Майстриня-господиня», «Загадкова ромашка», «Мій талант» та дефіле «Десь тут була Подоляночка», дівчата продемонстрували  свою артистичність, вправність, кмітливість, неповторність та звичайно красу та граціозність.
   Усі учасниці представили себе на високому рівні, творчо та креативно підійшли до виконання усіх завдань. За результатами конкурсу «Чарівна Подоляночка» І місце посіла – Шевчук Валерія (5-Б), ІІ місце розділили – Струкевич Анастасія (5-А) та Гранчак Єлизавета (6-А), ІІІ місце – Здищук Єлізавета (6-Б), грамотою за участь у конкурсі нагороджена Корж Дар’я (5-В).
   Вітаємо дівчаток! Бажаємо, щоб вони завжди залишалися добрими, щирими подоляночками, ніжними, як перші весняні квіти, неповторними, як миттєвості весняної краси.
 
Педагог-організатор
Ясинська Анна Володимирівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


11.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад