Вибір професії - важливий крок в майбутнє

Одне з найважливіших рішень, які приймаються людиною в її житті – це вибір майбутньої професії. Щорічно на початку ІІ семестру навчального року в школах проходять зустрічі із представниками різних навчальних закладів, які знайомлять та запрошують випускників 9-х та 11-х класів на навчання.
  22 лютого в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» відбулась зустріч викладачів Національної академії внутрішніх справ навчально-наукового інституту №4 Вінницького відділення із одинадцятикласниками школи-ліцей та ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
   Старшокласників детально ознайомили з діяльністю закладу та культурно-просвітницьким життям молоді, що навчається в академії. Особливу увагу звернули на правила внутрішнього розпорядку, дотримання яких є важливою умовою навчального процесу.
 У ході жвавої дискусії завідувач Вінницького відділення навчально-наукового інституту №4 НАВС підполковник міліції Олена Володимирівна Лепей дала ґрунтовні відповіді на кожне запитання учнів.
   Зустріч пройшла цікаво та змістовно.

23.02.2016 | Aдмін