Інтелектуальна гра "НАШ ДРУГ І ПОМІЧНИК КОМП'ЮТЕР"

Інформаційно-комунікаційні технології посідають все більше місце в повсякденному житті. Тому важливо сформувати в учнів зацікавленість до вивчення інформатики.
   У рамках предметно-методичного тижня математики, фізики та інформатики в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» 16 лютого відбулась інтелектуальна гра «Наш друг і помічник  - Комп’ютер» серед учнів 5-х класів.  Метою проведення заходу було підвищення рівня знань учнів з інформатики, розвиток  творчих та інтелектуальних здібностей, інтерес до вивчення предмету, самостійність та наполегливість, виховання вмінь працювати у команді. Підготувала і провела захід вчитель математики та інформатики Твердохліб Н. М.
   Впродовж семи цікавих турів юні інформатики демонстрували свій розум, ерудицію та дотепність. В конкурсах «Збери робочий стіл», «Пантоміма» та «Збери сніговика» команди дали простір фантазії, кмітливості та  винахідливості. Виконуючи завдання у кожному конкурсі, учні здобували бали за правильні відповіді, які вносились до протоколу. Оцінювало конкурси авторитетне журі, в складі якого вчитель інформатики Кузір Г.Д., практичний психолог Гаглюк В.І. та неодноразовий переможець ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій учень 11 – Б(л) класу Бугайчук Дмитро. По завершенні інтелектуальної гри члени журі підвели підсумки та оголосили результати гри, за якими було визначено команду-переможця 5 – Б класу «Веселі ноутбуки». Задоволеними залишилися як команди, так і вболівальники та гості. Підтримували команди і допомагали вихованцям класні керівники Червінська С.О. (5 – Б) і Стражець С.А. (5 – В)
   Слід відзначити, що проведення подібних заходів створює ситуацію успіху, забезпечує розвиток інтересу до предмету, стимулює розумову й пізнавальну діяльність учнів, розвиває самостійність і творчість, розширює їх кругозір, знання, розвиває логічне та образне мислення.
Заступник директора з НВР  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»
Данілова О.М.

19.02.2016 | Aдмін