День відкритих дверей для дошкільнят

5 лютого 2016 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбулися перші організаційні батьківські збори майбутніх першокласників.
Директор школи Оксана Володимирівна Кочура ознайомила присутніх з історією школи, нашими традиціями, досягненнями, основними формами роботи з дітьми, розповіла батькам про успішні умови адаптації дітей дошкільного віку до навчання в початковій школі.
   На завершення заходу кожен учитель початкових класів, Гриб Тетяна Дмитрівна, Демчишина Інна Володимирівна і Дуднік Раїса Анатоліївна, радо зустріли дошкільнят та їхніх батьків, провели до класних кімнат, у яких навчатимуться діти.
   З хвилюванням і нетерпінням учителі чекатимуть кожної зустрічі з першачками, тому що головне завдання вчителя – побачити і допомогти розкритися кожній дитині як особистості.

10.02.2016 | Aдмін