Новини


ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ВІД ВОЇНІВ АТО   Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця АТО. Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і від дітей та молоді.
   Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей». З початку воєнних дій на сході, в школі постійно проводяться акції на підтримку захисників. Акція «Допоможемо нашим воїнам», яка відбулась у грудні, знайшла в серцях дорослих і дітей особливий відгук. Під час акції було зібрано продукти харчування, теплі речі, засоби особистої гігієни, листівки та обереги, виготовлені власноруч учнями школи. Все це було передано волонтерами бійцям АТО. Під час проведення благодійної акції вчительський колектив був вражений активністю, відвертістю дітей та дуже розчулений щирістю учнів, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України.
   4 лютого 2016 року в актовій залі школи-ліцей відбулась зустріч  учнів з волонтерами, які напередодні новорічних та різдвяних свят були на сході України та передали зібрані дітьми речі та подарунки нашим захисникам. В знак вдячності бійці АТО подарували учням прапор та відео-звернення, у якому щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками та оберегами.
   На завершення зустрічі волонтером Олексієм був проведений майстер-клас по плетінню маскувальної сітки. Учні школи-ліцей з радістю долучилися до доброї та вкрай важливої справи, адже вона допоможе зберегти життя наших бійців.
   В нашій школі і надалі продовжується робота, спрямована на виховання справжніх патріотів, небайдужих до власної долі та долі всієї країни.
   Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі.

 

 08.02.2016 | Aдмін

Вернутись назад