Семінар директорів шкіл міста

10  грудня 2015 року в НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» пройшов міський семінар директорів шкіл з теми: «Концептуальні засади роботи керівника школи з формування розвивального середовища навчального закладу в умовах модернізації освіти».
   Формою проведення практичної частини семінару став методичний квест – інтерактивна гра, яка передбачала поетапне знайомство із специфікою закладу, роботою педагогів школи.
   У теоретичній частині свого виступу директор школи Оксана Володимирівна Кочура презентувала систему роботи педагогічного колективу закладу  щодо  реалізації діяльності та розвитку Концепції навчального закладу, яка містить загальні положення, ідею, мету, стратегії, основні цілі та завдання, пріоритети, розкриває зміст та особливості організації навчально-виховного процесу у школі, науково-методичної роботи, управлінської та фінансово-господарської діяльності; передбачає впровадження спецкурсів з англійської мови та інформатики, реалізацію роботи українсько-шведського проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» тощо.
   Проходження методичного квесту було зумовлено сімома етапами. Завдання, яке стояло перед  учасниками квесту, - отримати частину пазла на кожному етапі та, узагальнивши почуту інформацію, створити загальну картину діяльності школи.
   У ході семінару гості та директори шкіл міста ознайомилися з роботою методичних комісій учителів школи.
   Завершальним етапом семінару стала «Арт-студія» - виставка найкращих художніх робіт учнів школи-ліцею та працівника школи Мельника Василя Івановича.
   Проведений семінар отримав  високу оцінку з боку учасників- директорів шкіл  та працівників управління освіти Жмеринської міської ради.

18.01.2016 | Aдмін