Подарунок воїну до Дня Святого Миколая

З метою підтримки морального духу захисників України в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» пройшла акція під гаслом «Подарунок воїну до Дня Святого Миколая».
   Педагогічний колектив, учні та їх батьки, маючи небайдужі серця та високу громадянську позицію, не залишаючись осторонь подій, що охопили нашу державу, долучились до підтримки воїнів АТО та поранених бійців, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі м. Вінниці.
   Ми хочемо, щоб кожен військовий відчув свято Миколая, Нового Року та Різдва Христового і не був обділений увагою, тому школярі виготовили для солдат сувеніри, обереги, малюнки, написали зворушливі листи, зібрали теплі речі, предмети першої необхідності та продукти харчування: варення, мед, цукерки, каву, печиво, чай тощо.

Тож нехай прояви дитячої турботи підтримають солдат, яким важко як фізично, так і морально та додають сили і впевненості.

18.12.2015 | Aдмін