Акція "Кришечки для протезування воїнів АТО"

Учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» з радістю долучилися до Всеукраїнської акції зі збору та переробки пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. Учні ліцею переконані, що чим більше учасників  візьмуть участь у акції, то більшу кількість воїнів АТО вдасться повернути до нормального життя. Жоден клас не залишився осторонь. Всього по школі було зібрано 4 830 кришечок.
   Дана акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну, тому що тим самим ми зменшуємо кількість забруднюючих речовин у навколишньому середовищі,  та соціальну, адже метою її проведення є створення протезів для бійців, які постраждали у зоні проведення антитерористичної операції.
   Ми щиро віримо, що зможемо допомогти хоча б одному бійцю, для отримання життєво важливого протезу, адже в час, який зараз проживає наша країна, ми повинні об’єднуватися та допомагати один одному.

18.12.2015 | Aдмін