Акція "Зігріймо тих, хто поруч"

У більшості з нас вдома є безліч гарних, але вже не потрібних речей, а комусь ці речі ще стануть у пригоді та допоможуть пережити холодну пору року. Тому, з 25 жовтня по 12 листопада 2015 року було оголошено благодійну акцію «Зігріймо тих, хто поруч», ініціаторами якої стала організація Товариства Червоного Хреста України у м. Жмеринка.
   До благочинної справи відгукнулись як батьки, так і учні нашої школи. Діти приносили теплі речі для тих, хто найбільше цього потребує – воїнів АТО, переселенців зі сходу України, а також громадянам, які потрапили у складні життєві обставини.
   Лідери учнівського самоврядування НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» передали зібраний одяг у пункт прийому речей Червоного Хреста м. Жмеринки.
    Хочеться щиро подякувати всім тим, хто був і є небайдужим до чужої біди.

18.12.2015 | Aдмін