ПІЗНАВАЛЬНА ГРА "НЕЙМОВІРНА ЧЕТВІРКА"

З метою патріотичного виховання  учнів 4 листопада 2015 року в актовій залі нашої школи пройшла конкурсно–пізнавальна гра «Неймовірна четвірка» для учнів 7 – 8 класів.

Даний захід перетворився на яскраве, веселе та патріотичне свято. Команди юних патріотів представили чудові візитки, наповнені щирою шаною та любов'ю до рідної землі, до історії рідного міста. Для конкурсантів були підготовлені відповідні конкурси: творчий – "Листівка Захиснику", інтелектуальний конкурс "Історія рідного міста" та креативний конкурс "Музична інсценізація". Змагання між командами було завзяте та активне, але перемогу отримали найкращі та найдостойніші. За підсумками чотирьох конкурсів лідером, а в результаті - переможцем стала команда юних патріотів "Гаразд" 7А  класу (класний керівник Кириловська Л.О.).

У процесі боротьби перемогу з невеликим відривом отримала команда «Світле майбутнє» 8 – Б (л)класу (ІІ місце), ІІІ місце розділили команди «Патріоти» 7 – Б класу та «Казкова команда» 8 – В (л) класу, за що були нагороджені Грамотами.

11.11.2015 | Aдмін