ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

З метою залучення учнівської молоді до практичної діяльності в галузі енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів, популяризації ефективного використання та збереження енергії з 5 по 16 жовтня 2015 року у ліцеї  проведено такі шкільні заходи під гаслом ”Я за чисте майбутнє”:

-  конкурс малюнка;

-  конкурси на кращий відеоролик або інтервю по застосуванню енергозбереження у побуті, школі;

-  конкурси на кращу соціальну рекламу з енергозбереження;

-  конкурси за збір використаних батарейок;

На підсумковій конференці у Центрі позашкільної роботи м. Жмеринки була представлена виставка кращих малюнків «Я за чисте  майбутнє» маленьких художників: Романцова Єгора, Кириловської Єлизавети, Барцицької Анни (І місце), Цимбалюк Анастасії, Демчишиної Ольги та Богданюк Яни. Учні були нагороджені цінними призамиТакож представлено відеоролик по застосуванню енергозбереження у побуті та школи «Малечі про важливі речі» (І місце) та соціальну рекламу.

Крім того, ми долучилися до вкрай необхідної акції та розмістили у приміщенні нашої школи  ємність для збору відпрацьованих батарейок. Учнями нашої школи вдалось зібрати 20 кг відпрацьованих батарейок, що  дозволить знизити рівень забруднення нашого міста та допоможе стати більш безпечним місцем для життя.

Пам’ятаймо, що кожен з нас щодня власними вчинками визначає у якому світі і у якому суспільстві житимемо далі!

28.10.2015 | Aдмін