Новини


ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Напередодні  свята класні керівники провели   у своїх колективах  усні бесіди, які  були спрямовані  на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.

13 жовтня в актовому залі ліцею цікаво й радісно було спостерігати за учнями 3-х класів, які зустрілись із справжнім отаманом козацького полку імені Івана Сірка.  Вони уважно вслухались в кожне слово доповідача та щиро раділи такій зустрічі. Кожна дитина усвідомила, що вона є частинкою своєї нації та в майбутньому - захисником рідної землі.20.10.2015 | Aдмін

Вернутись назад