Добридень, осінь золота!

Ой, чарівниця осінь, справжнє диво!
І де знайти найкращі ті слова,
Щоб передати, як довкіл красиво,
Аж казка мружиться від сонця як жива.

Ось на порозі чарівна золота осінь, вона завітала зі своїми дарами і до молодших школярів нашої школи.

Учні 2 – А класу разом із класним керівником Бабчук О.П.  заздалегідь готувалися до цього дня.

І ось… Свято розпочалося! Діти потрапили ніби у чарівну казку, героями якої стали: білочка, зайчик, їжачок, лисичка, лісовичок, осінь золота, хлібороби, городники та садівники. Протягом свята лунали пісні, школярі декламували віршрі, грали в цікаві ігри під музику, танцювали, читали вірші. Радощам дітей не було меж!

Малеча показала, що вміє не тільки навчатися, а й бути акторами, танцюристами та співаками. Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів . Усі були у захваті від гарного свята.

20.10.2015 | Aдмін