Національно-патріотичне виховання

Нормативна база з питань національно-патріотичного виховання

Указ Президента України від 18.05.2019 року №286/2019 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.07.2019 №1038 "Про внесення змін до наказу МОН від 16.06.2015 року №641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Розпорядження КМУ від 07.12.2016 № 954р "Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві".

Наказ МОН від 31.03.2017 № 519 “Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні”

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.06.2015 № 641

Напрями роботи закладу з патріотичного виховання учнів

• формування патріотизму, відповідальності за долю нації, держави;
  •  виховання розуміння високої цінності українського громадянства, внутрішньої потреби бути громадянином України;
  •  формування поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, Гімну України.
  •  збереження і продовження українських культурно-історичних традицій;
  •  виховання шанобливого ставлення до рідних святинь, української мови, історії;
  •  формування національної свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, народу;
  •  формування соціальної активності;
  • виховання правової культури особистості;
  • формування й розвиток духовно-моральних і загальнолюдських цінностей;
  •  формування в учнів потреби до праці як першої життєвої необхідності, високої цінності й головного способу досягнення життєвого успіху
  •  сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості;
  •  виховання здатності протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадській діяльності.

Заходи національно-патріотичного спрямування