Методична комісія вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

<  Кваліфікаційний склад педпрацівників

Пажетнова Тетяна Сергіївна - вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Науково-методична проблема: "Виховний потенціал на уроках української мови та літератури із запровадженням нових педагогічних технологій".

Дідковська Людмила Володимирівна - вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, вчитель методист, Відмінник освіти, нагороджена Знаком "В. Сухомлинський".

Науково-методична проблема: "Розвиток творчих здібностей учнів та залучення їх до самостійної дослідницької роботи через впровадження проектних робіт".

Кандірал Лариса Петрівна - вчитель зарубіжної літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Науково-методична проблема:
"Формування й розвиток життєвий компетенцій школярів на уроках зарубіжної літератури".

Рубан Олена Миколаївна - вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія.

Науково-методична проблема: "Розвиток творчої особистості учня на основі особистісно зорієнтованих методів навчання на уроках української мови та літератури"

Рябчук Людмила Захарівна - вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія.

Науково-методична проблема:
"Методика інтерактивного навчання на уроках української мови"

Місько Олена Олександрівна - вчитель зарубіжної літератури, вища кваліфікаційна категорія.

Науково-методична проблема:
"Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури".

Бунь Людмила Василівна - вчитель української мови та літератури, І кваліфікаційна категорія.

Науково-методична проблема:
"Ефективність впровадження елементів особистісно зорієнтованих технологій на уроках української мови".

Ковальова Ольга Олександрівна - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літеоатури, англійської мови, ІІ кваліфікаційна категорія.

Науково-методична проблема:
"Формування критичного мислення на уроках української мови, літератури та англійської мови".

Походзей Марина Володимирівна - вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Науково-методична проблема:
"Формування орфографічних навичок школярів на уроках української мови в 5-х класах за новим Державним стандартом".

Крикун Катерина Олександрівна - вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Науково-методична проблема:

"Застосування ігрових форм навчання на уроках української мови".