Кадровий склад педпрацівників

   < Прозорість та інформаційна відкритість

   Педагогічний колектив > 

п/п 
 
Прізвище, ім'я
по батькові
 
 
Категорія,
звання
 
 
 
 Посада 
 
 
Який предмет
викладає
Основний
чи сумісник
1.
 Кочура
 Оксана Володимирівна
вища,
вч.-методист
директор
історія
осн.
 
2.
Данілова
Олена Миколаївна
вища,
 вч.-методист
заст. дир.
фізика
 осн.
 
 
3.
Саветіна  
Тетяна Василівна
вища, 
ст. вчитель 
заст. дир. 
 укр. мова 
осн. 
 
 
4.
Пажетнова
Тетяна Сергіївна
вища,
ст. вчитель
заст. дир. 
укр. мова і літ. 
осн. 
 
 
5.
Дідковська
Людмила Володимирівна
 вища,
вч.-методист
учитель 
укр. мова і літ. 
осн.
  6. Бунь
Людмила Василівна 
І кат. 
учитель
укр. мова і літ.
 осн.
 
7.
Кандірал
Лариса Петрівна
вища,
ст. вчитель
учитель
заруб. літ. 
осн.
 
8.
Місько
Олена Олександрівна 
 вища,
 ст. вчитель
 учитель 
заруб. літ. 
осн. 
 
9.
Нікітчина
Марія Петрівна
вища,  
ст. вчитель 
 вчитель
укр. мова і літ. 
осн. 
 
10.
Рябчук
Людмила Захарівна
вища,
ст. вчитель 
 учитель 
укр. мова і літ. 
осн. 
 
11.
Рубан
Олена Миколаївна
вища 
 учитель 
 укр. мова і літ. 
осн.
 
12.
Ковальова  
Ольга Олександрівна  

ІІ кат. 

учитель

укр. мова і літ. 

осн. 

 
13.
Лучко
Валентина Михайлівна
вища,
ст. вчитель 
учитель 
математика
осн. 
 
14.
Карачина
Ніна Михайлівна
вища,
вч.-методист
учитель 
математика
 осн. 
 
15.
Хламова
Юлія Петрівна 
ІІ кат. 
учитель 
математика 
осн. 
 
16.
Шаповалюк
Юлія Юріївна
І кат. 
учитель 
математика 
осн. 
 
17.
Нєвєрова
Лілія Ростиславівна 
спеціаліст 
 учитель 
економіка
осн. 
 
18.
Стражець
Світлана Анатоліївна 
І кат. 
учитель 
фізика
осн. 
 
19.
Кузір
Геннадій Дмитрович 
вища,
ст. вчитель 
 учитель 
інформатика 
 осн. 
 
20.
Олійник
Валентина василівна 
вища,
вч.-методист
учитель 
хімія, біологія 
осн. 
 
21.
Поліщук
Людмила Михайлівна 
 вища,
вч.-методист 
учитель 
біологія,
екологія, природозн. 
осн. 
 
22.
Пугач Тетяна Володимирівна
вища,
ст. вчитель 
учитель 
 ОБЖ, мед. сан. 
осн. 
 
23.
Бондар
Тамара Вікторівна 
 вища,
 вч.-методист
учитель 
 географія 
 сум. 
 
24.
Любицька
Лариса Георгіївна 
 вища,
 вч.-методист
 учитель 
 географія,
 природа, 
 економіка
осн. 
 
25.
Червінська
Світлана Олександрівна 
 вища,
 вч.-методист
учитель 
 історія 
осн. 
 
26.
Цепла
Оксана Георгіївна
 вища,
ст. вчитель 
учитель 
історія, правознавство 
 осн. 
 
27.
Лихолат
Володимир Анатолійович 
вища 
учитель 
фізкульт. 
осн. 
 
28.
Панфілов
Сергій Михайлович 
спеціаліст 
учитель 
фізкульт. 
 осн. 
 
29.
Мейко
Валентина Іванівна 
вища,
ст. вчитель 
учитель 
фізкульт. 
осн. 
 
30.
Кириченко
Ольга Федорівна 
І кат. 
учитель 
англ. мова 
осн. 
 
31.
Родіна
Анжела Петрівна 
вища,
ст. вчитель 
учитель 
англ. мова 
осн. 
 
32.
Кириловська
Лариса Олександрівна
 вища,
ст. вчитель 
учитель 
англ. мова 
осн. 
 
33.
Дубровська
Людмила Станіславівна 
 вища 
учитель 
 англ. мова 
 осн. 
 
34.
Ноздріна Валентина Миколаївна 
вища,
вч.-методист 
учитель 
трудове навч. 
осн. 
 
35.
Крайнік
Михайло Іванович
вища 
 учитель 
трудове навч. 
осн. 
 
36.
Березова
Анжеліка Ратмирівна 
ВПО
ст. вчитель 
учитель 
музика 
осн. 
 
37.
Стасишина
Ірина Анатоліївна 
ІІ кат. 
учитель 
вч. поч. класів 
осн.
 
38.
Демчишина
Інна Володимирівна 
вища 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
39.
Апонюк
Марина Борисівна
ІІ кат. 
 учитель 
вч. поч. класів 
 осн. 
 
40.
Танцура
Антоніна Вікторівна 
 вища,
вч.-методист
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
41.
Іванишина
Антоніна Леонідівна 
вища,
 ст. вчитель 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
42.
Ковальчук
Віра Іванівна 
вища 
 учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
43.
Дуднік
Раїса Анатоліївна 
вища,
ст. вчитель 
учитель 
вч. поч. класів 
 осн. 
 
44.
Вахновська
Любов Леонідівна 
вища,
ст. вчитель 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
45.
Лісова
Людмила Євгеніївна
 вища 
 учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
46.
Висідалко
Олена Василівна 
 вища,
 ст. вчитель 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
47.
Рижук
Олена Олександрівна 
вища 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
48.
Бабчук
Олена Петрівна
І кат. 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
49.
Богданюк
Олена Віталіївна 
 вища 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
50.
Кузір
Дмитро Степанович
вища,
ст. вчитель 
учитель 
образ. мист. 
осн. 
 
51.
Гагалюк
Вікторія Іванівна
9 тариф. розряд 
учитель 
практ. психолог 
осн. 
 
52.
Круглицький
В'ячеслав Едуардович 
НПО 
керівник гуртка 
керівник ансамблю 
сум. 
 
53.
Походзей
Олена Олександрівна 
спеціаліст 
 учитель 
соц. педагог 
осн. 
 
54.
Барцицька
Ольга Олександрівна 
вища 
учитель 
вихов. ГПД,
образотворче мистецтво 
осн.
 
55.
Пікуль
Галина Володимирівна  
10 тариф. розряд
зав. бібліотекою 
зав. бібліотекою
осн.
 
56.
Кузір
Катерина Анатоліївна 
магістр
 бібліотекар 
бібліотекар 
осн. 
 
57.
Гриб
Тетяна Дмитрівна 
 ІІ кат. 
учитель 
вч. поч. класів 
осн. 
 
58.
Крикун
Катерина Олександрівна 
ІІ кат. 
учитель 
укр. мова і літ. 
осн. 
 
59.
Приймак
Анна Володимирівна 
ІІ кат.  
 пед.-орг.
педагог організатор, історія 
 осн. 
 
60.
Довгань
Ірина Олександрівна 
 спеціаліст 
учитель 
 англ. мова 
осн. 
 
61.
Висоцька
Анастасія Андріївна 
ІІ кат. 
учитель 
англ. мова 
осн. 
 
62.
Твердохліб
 Наталія Михайлівна 
 ІІ кат. 
учитель 
інформатика 
 осн. 
 
63.
Походзей
Марина Володимирівна
спеціаліст 
 учитель 
укр. мова 
осн. 
 
64.
Мерчук
Марія Андріївна 
спеціаліст 
учитель 
укр. мова
в поч. класах 
осн. 
 
65.
Цимбалюк Ярослава Володимирівна 
спеціаліст 
учитель 
біологія 
осн. 
 
66.
Крикун
Сергій Олександрович
 ІІ кат. 
учитель 
фізкульт. 
осн. 
 
67.
Цимбал
Тетяна Олександрівна 
спеціаліст 
 учитель 
вч. поч. класів 
 осн. 
 
68.
Сатановський
Анатолій Олександрович 
спеціаліст 
учитель 
Захист Вітчизни 
осн. 
 
69.
Чорна
 Діана Петрівна
 бакалавр
асистент учителя 
асистент учителя 
 осн. 
 
70.
Ющишена
Майя Ігорівна 
спеціаліст 
учитель 
 вихов. ГПД 
осн.