Всеукраїнський експеримент на базі НВК

< НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

В рамках  реалізації обласного проекту «Модернізація початкової школи в контексті реформування загальної середньої освіти» на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» з 1 вересня 2017 року вчителі  Висідалко Олена Василівна та Вахновська Любов Леонідівна проводять апробацію проекту нового Державного стандарту. Систематично відвідують семінари, тренінги, вебінари на базі Вінницької академії неперервної освіти.

Учителі працюють за експериментальним навчальним планом початкової школи експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим наказом МОН України від 16 серпня 2017 року №1181.

Апробація навчально-методичного забезпечення здійснюється за зошитами з друкованою основою для письма «Малюй-пиши!» (автор Г.А. Іваниця) та з математики «Пригоди точки» (автори Г.А.Іваниця, В.І. Іваниця).

З метою проведення експериментально-дослідної роботи міською радою виділено  кошти  та придбано необхідні засоби навчання: