Орієнтовні списки майбутніх першокласників 2018-2019н.р

< Для вас, батьки!

1-А клас
Класний керівник – Лісова Людмила Євгеніївна
1. Бойко Вікторія Олександрівна
2. Вертепний Діамір Костянтинович
3. Гайдура Глєб Євгенійович
4. Главацький Максим Віталійович
5. Гнатенко Валерія Андріївна
6. Гуменна Іванна Віталіївна
7. Дідух Кіра Олегівна
8. Жеребнюк Олександр Вікторович
9. Заворітна Софія Олексіївна
10. Загородня Кароліна Радіонівна
11. Кіськова Анна Василівна
12. Копійчук Дар’я Сергіївна
13. Кривенченко Ангеліна Андріївна
14. Лук’янчук Дарина Денисівна
15. Максимішен Єгор Андрійович
16. Малецька Анна Андріївна
17. Нагорний Артем Віталійович
18. Пазюк Анастасія Олегівна
19. Петрашек Владислава Русланівна
20. Романова Ульяна Миколаївна
21. Скрипник Ірина Анатоліївна
22. Скульський  Матвій Олегович
23. Слободянюк Даніїл Сергійович
24. Спринчак Іван Геннадійович
25. Степанець Артем Андрійович
26. Храбан Артем Сергійович
27. Шаповалюк Ілля Андрійович
28. Юзько Валерія Денисівна
29. Янковська Емілія Едуардівна

 

1-Б клас
Класний керівник – Бабчук Олена Петрівна
1. Балан Валерія Олегівна
2. Бобрецов Матвій Олександрович
3. Бондар Ольга  Віталіївна
4. Боровська Софія Богданівна
5. Вілімчук Каріна Володимирівна
6. Галузинська Ангеліна Олександрівна
7. Голішевська  Антоніна Олександрівна
8. Голуб Софія Олександрівна
9. Гоменюк Марія Дмитрівна
10. Демченко Ілля Олександрович
11. Докторук Дмитро Ярославович
12. Ільченко Роман Ігорович
13. Капула  Глєб  Максимович
14. Кваснєвська Вероніка Євгеніївна
15. Курліна Софія Русланівна
16. Кухаренко Олександра Євгенівн.
17. Лещенко Світлана  Андріївна
18. Лисаков Кирило Олексійович
19. Лисаков Олексій Андрійович
20. Матвійчук Єва Олександрівна
21. Мацишена Софія Володимирівна
22. Миронюк Аліна Романівна
23. Підручняк Денис  Олександрович
24. Сітарський Богдан Русланович
25. Сорочинський  Ренат  Євгенійович
26. Тодосюк Віталіна Сергіївна
27. Черепович Євгеній Сергійович
28. Чернишова Єлизавета Дмитрівна
29. Чудак Михайло Олександрович
 
 1 – В клас
Класний керівник – Стасишина Ірина Анатоліївна 
1. Атласюк Максим Вадимович
2. Бачинська Софія Сергіївна
3. Будяківський Марк Володимирович
4. Вишневський Віктор Геннадійович
5. Гадецька Тетяна Андріївна
6. Гаманюк Маргарита Дмитрівна
7. Добрянська Дар’я Костянтинівна
8. Добрянська Марія  Костянтинівна
9. Дончак  Божена  Дмитрівна
10. Карплюк Олександр Олександрович
11. Корнієнко Анна Вячеславівна
12. Краєвська Вероніка Сергіївна
13. Кривошей Данило Олександрович
14. Лавренчук Катерина Євгеніївна
15. Мазур Володимир Юрійович
16. Мазур Катерина Денисівна
17. Манучарян Маргарита Самвелівна
18. Мацеєв Максим Олегович
19. Маціборко Дар’я Святославівна
20. Миколайчук Максим Денисович
21. Мідяна Злата Романівна
22. Мішановський Роман Станіславович
23. Назарчук Соломія Іванівна
24. Осадча Ольга Андріївна
25. Панасова Ілона Климентіївна
26. Сазанська Каріна Андріївна
27. Строга Поліна Ігорівна
 

1 – Г клас
Класний керівник – Апонюк Марина Борисівна
1. Басараба Артем Андрійович
2. Братаєва Крістіна Олександрівна
3. Габаль Ангеліна Леонідівна
4. Горяча Софія Олегівна
5. Д’якова Богдана Ігорівна
6. Катерчук Віталіна Владиславівна
7. Коломійчук Владислав Анатолійович
8. Крикун Анна Сергіївна
9. Кузевич Катерина Сергіївна
10. Кульбачук Максим Олександрович
11. Лащевський Мирослав Анатолійович
12. Ліпецька Аліна Андріївна
13. Лужанський Владислав Володимирович
14. Маложен Ілля Сергійович
15. Манчак Кирил Олександрович
16. Політаєва Марина Сергіївна
17. Рудий Єгор Володимирович
18. Сажко Віолета Миколаївна
19. Сергієва Катерина Віталіївна
20. Тесленко Ілля Олександрович
21. Хмелюк Єгор Сергійович
22. Челак Дарина Віталіївна
23. Чокля Ельдар Анатолійович
24. Шепетюк Михайло Вікторович
25. Шмигановська Дар'я Михайлівна
26. Юрчак Владислав Вадимович
27. Яценюк Аліна Володимирівна